top of page

Międzyrodzinna bitwa na kije i krzesła na plaży w Aleksandrii (video)


Nieznośny upał w Egipcie daje się we znaki wszystkim. Niestety, bardzo wysoka temperatura na plażach Morza Śródziemnego zamiast rozleniwiać, czasami wzmaga temperament plażowiczów.W ostatni piątek doszło do ogromnej awantury na plaży w aleksandryjskiej dzielnicy Asafra. Dokładnie nie wiadomo o co poszło, ale całe zamieszanie swój początek miało na wąskim brzegu. Kilku mężczyzn z jednej rodziny zwróciło uwagę panom z innej rodziny i... od słowa do słowa... zaczęło się.
Panowie "atakowani" widząc, że są w samych kąpielówkach, bezbronni i w mniejszości wycofali się do wody. Tam szukali ratunku, gdyż w rękach "atakujących" odzianych w koszulki, pojawiły się długie kije oraz krzesła. Doszło do "przybrzeżnej bitwy" w wyniku której trzy osoby wymagały pomocy medycznej i zostały odwiezione do szpitala.


Kilka minut po rozpoczęciu awantury, na plaży pojawiła się policja, która kazała wszystkim uczestnikom zamieszania odrzucić niebezpieczne przedmioty, "wyjść" z wody, założyć kajdanki i "wejść" do podstawionych radiowozów.Jak informuje Centralna Administracja ds. Turystyki i Uzdrowisk w Aleksandrii, po przewiezieniu na komendę "doszło do pojednania między członkami obu rodzin".


Tak na filmie wyglądało całe zamieszanie...hurghada24.plコメント


bottom of page