top of page

Publiczna plaża w Hurghadzie w dzielnicy Dahar. Ceny, atrakcje (zdjęcia, video)


W Hurghadzie znajdują się trzy publiczne plaże zarządzane przez Państwo. Wczoraj opisaliśmy plażę Family Beach 2, która znajduje się tu: https://goo.gl/maps/DnooSavxYt29kVx2ADruga plaża - Family Resort - jest przeznaczona w zasadzie tylko dla Egipcjan. Wejście kosztuje 50 funtów egipskich (EGP), czyli około 7 złotych. Dzieci płacą 5 EGP (64 grosze). Członkowie Social Club w Hurghadzie wchodzą za darmo. Plaża, a w zasadzie Social Club znajduje się tu: https://goo.gl/maps/oaMVCWWeKooQuGjc7
Trzecia plaża - Family Beach - znajduje się w dzielnicy Dahar. Kiedyś ta plaża nazywała się El Sawaky, a wejście znajduje się tu: https://goo.gl/maps/mLvRP5KGfsdg5MBd8Wstęp na plażę kosztuje 50 EGP (7 zł) dla dorosłych, a dla dzieci 5 EGP (64 grosze).


Plaża jest czysta, zadbana i co zapewne zainteresuje "opalających się" - posiada leżaki (w odróżnieniu od plaży Family Beach 2, gdzie leżaków nie ma).
Na miejscu są czyste i przestronne toalety...Oraz zewnętrzne prysznice...Family Beach w Daharze ma zadaszony plac zabaw dla dzieci i dwa bary, gdzie kupimy kawę, herbatę, zimne napoje i przekąski. Jest także "mini amfiteatr", gdzie wyświetlane są filmy i aranżowane występy estradowe.
Kąpielisko jest ogrodzone bojami i strzeżone przez ratowników.Minusem Family Beach jest to, że "głębsza woda" jest dopiero kilkadziesiąt metrów od brzegu. Warto wiedzieć, że plaża nie posiada basenu.
A tak na filmie prezentuje się Family Beach w Hurghadzie w dzielnicy Dahar...hurghada24.pl


Comments