top of page

Wielka Piramida w Gizie z klocków LEGOLEGO ogłosiło, że najstarszy z Siedmiu Cudów Starożytnego Świata, Wielka Piramida w Gizie wkrótce będzie można kupić w formie klocków. Zestaw LEGO Architecture jest inspirowany tym, jak piramida i okolice wyglądały w czasach starożytnych.Z zestawem LEGO można "przenieść się czasie" o 2,5 tysiąca lat przed naszą erę na plac budowy jednego z Siedmiu Cudów Starożytnego Świata.
Decydując się na zakup najnowszej propozycji LEGO można złożyć niezwykle szczegółowy przekrój piramidy ukazujący jej główne tunele i komory. Ułożymy także system, który najprawdopodobniej służył do transportowania ogromnych kamieni podczas budowy.

W skład zestawu wchodzą m. in. dwie małe piramidy, dwie świątynie grobowe, posągi sfinksów, obelisk, łódki i inne elementy.Ten złożony z klocków model kolekcjonerski jest częścią serii LEGO Architecture dla dorosłych wielbicieli kreatywnego hobby. To imponujący prezent dla wszystkich miłośników architektury i historii oraz zapalonych podróżników.Zestaw trafi do sprzedaży 1 sierpnia 2022. Będzie kosztował 129,99 USD. Cena nie najniższa ale kreatywna zabawa i wycieczka w przeszłość - gwarantowane. Prawdziwa przygoda także dla całej rodziny.

hurghada24.pl

Commentaires


bottom of page