top of page

Che Guevara, słynny steak house w HurghadzieDużymi krokami zbliża się Majówka a zaraz potem czas wakacji i wypoczynku. Chcemy Wam zaprezentować miejsca godne polecenia i degustacji w Hurghadzie. Zapraszamy tam, gdzie jest miło, ładnie i co ważne - smacznie.Na początek jedna z często odwiedzanych przez Polaków restauracji czyli Che Guevara. Ten steak house słynący ze steków z wielbłąda znajduje się w Marinie.
Lokal ma duży ogródek z widokiem na jachty, cumujące w Marinie oraz część zadaszoną. Co ważne, na miejscu jest dostępne WI-FI. Jak jak na tak piękną lokalizację restauracja nie jest bardzo droga.
Przykładowo: piwo Stella 0,5 litra kosztuje 50 LE (11 zł), alkoholowa Pina colada to koszt 90 LE (21 zł), a stek z wielbłąda 250 LE (60zł)Manager restauracji Che Guevara mówi trochę po polsku. Zatem łatwo się z nim porozumieć. Restauracja otwarta jest do późnych godzin wieczornych.Cała karta menu dostępna jest na filmie. Zobacz na własne oczy jakie są ceny i jak prezentuje się sama restauracja Che Guevara w Marinie w Hurghadzie.hurghada24.pl

Comments


bottom of page