top of page

Pilne! Atak rekina w Dahab. Kobieta ciężko ranna (video)


W popularnym egipskim kurorcie Dahab na Synaju, w wodach Zatoki Akaba rekin zaatakował kobietę. 34-letnia Egipcjanka z ciężkimi obrażeniami została odwieziona do szpitala.Jak podaje ministerstwo środowiska do zdarzenia doszło w płytkich wodach przy hotelowej plaży Laguna obleganej tego dnia przez turystów. Rekin zaatakował kobietę - jak podają egipskie media - odgryzając jej całkowicie ramię. Wszystkie plaże w mieście Dahab zostały natychmiast zamknięte, a. wchodzenie do wody jest kategorycznie zabronione.


Wg. ministerstwa środowiska stan 34-letniej Egipcjanki jest poważny, ale stabilny.Na filmie, który można obejrzeć na wielu egipskich portalach widać konsternację i zamieszanie jakie powstało na plaży w wyniku ataku rekina i ludzi niosących ranną do kartki pogotowia.Jak podają władze prowincji Synaju Południowego "w tej chwili trwają intensywne poszukiwania rekina".Przypomnijmy, w połowie sierpnia plaże w Dahab zostały zamknięte na 24 godziny po tym, jak tuż przy popularnym deptaku w tym mieście, w płytkich wodach zauważony został rekin.
Po tym zdarzeniu plaże zostały ponownie otwarte, gdyż władze uznały, że okolica jest bezpieczna.


Warto dodać, że po zachodniej stronie Morza Czerwonego, w czerwcu tego roku, w Hurghadzie - także w płytkich wodach - rekin tygrysi zabił obywatela Rosji.hurgghada24.pl

Comentarios


bottom of page