top of page

Odwiedziliśmy hipermarket Carrefour w Hurghada City Center. Ceny?


Hipermarket Carrefour w Hurghadzie znajduje się w Hurghada City Center w dzielnicy Dahar - tuż obok hotelu Hilton Hurghada Plaza.
Aby wejść do Hurghada City Center trzeba przejść przez bramkę do wykrywania metalu, a nasz bagaż zostanie prześwietlony w urządzeniu identycznym jak na lotniskach.


Carrefour znajduje się na parterze budynku, na samym końcu pasażu handlowego, który nie różni się niczym od pasaży w polskich centrach handlowych.

Carrefour w Hurghadzie otwarty jest codziennie od godziny 10.00 do północy. Oprócz zakupów stacjonarnych istnieje także możliwość zakupów on line. Zakupy są jednak utrudnione z powodu ograniczonej oferty.


Przy internetowych zakupach spożywczych minimalne zamówienie musi przekraczać 20 funtów egipskich. Można płacić kartą. Oczywiście, aby zrobić zakupy on line trzeba się zarejestrować na stronie.

Przed budynkiem, a także wewnątrz znajdują się bezpłatne wózki. Przy samym wejściu do Carrefoura mamy także do dyspozycji koszyki. W Hurghada City Center są bankomaty. W samym Carrefourze można płacić kartą. Ekologiczne torby do pakowania są bezpłatne.Ceny w Carrefourze są naprawdę bardzo zróżnicowane. Niektóre towary jak mięso, czy żółte sery są nawet droższe niż w Polsce.Wysokie ceny mają także wędliny...Nieco tańsze niż w Polsce są kosmetyki, ale nie wszystkie...
Zapraszamy na krótkie zakupy do hipermarketu Carrefour w Hurghada City Center...Przed wejściem do Hurghada City Center stoją taksówki i kierowcy "Ubera". Budynek ma własny parking.


www.hurghada24.pl

Comments


bottom of page