top of page

Backstreet Boys odwiedzili piramidy przed dzisiejszym koncertem w Kairze


Słynny amerykański boysband Backstreet Boys zwiedził piramidy w Gizie i Narodowe Muzeum Cywilizacji Egipskiej w Fustacie. Dziś BSB zagrają jedyny koncert w Egipcie - konkretnie w Kairze.

Światowej sławy boysband w Gizie zwiedził w niedzielę piramidę Cheopsa, a także grobowiec Meres Ankh.
Backstreet Boys po raz pierwszy odwiedzają Egipt. Boysband da jeden koncert - 1 maja w ZED East by Ora w Nowym Kairze (wschodnia część miasta). Najdroższe bilety (w wydzielonych salonach) kosztują 10.000 funtów egipskich (EGP), czyli 1.360 zł. Są także bilety VIP po 6.000 EGP (816 zł) i bilety w Złotym Kręgu za 5.000 EGP (748 zł). Najtańsze wejściówki kosztują 2.000 EGP (272 zł).Warto dodać, że na koncert mogą wejść tylko osoby powyżej 12. roku życia. Koncert rozpoczyna się 1 maja o godz. 21.00 lokalnego czasu.
Po koncercie w Kairze Backstreet Boys pojadą w dalszą część trasy koncertowej do Indii, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Bahrajnu i Arabii Saudyjskiej. Trasa promująca dziewiąty album studyjny DNA (2019) obejmuje łącznie 150 koncertów w obu Amerykach, Europie, Afryce, na Bliskim Wschodzie, w Azji i Australii.

Backstreet Boys to amerykański zespół muzyczny, założony na Florydzie w 1993 roku, w skład którego wchodzą AJ McLean, Howie Dorough, Nick Carter, Kevin Richardson, Brian Littrell. Uznawany jest za jeden z najpopularniejszych boysbandów kultury masowej.
Debiutancki album "Backstreet Boys" z 1996 roku uzyskał status złota i platyny w 38 krajach (także w Polsce), sprzedając się w liczbie 10 mln egzemplarzy na całym świecie.


hurghada24.pl

bottom of page