top of page

Pogorszenie pogody w EgipcieEgipski Urząd Meteorologiczny zapowiada, że od dziś temperatura w Egipcie znacznie spadnie. Zgodnie z zapowiedziami Urzędu temperatury spadną głównie w Wielkim Kairze i Północno - Górnym Egipcie.
Satelity Urzędu wskazały, że kraj będzie dotknięty chłodną północno-zachodnią masą powietrza. Sprawi ona, że gorąca, wiosenna pogoda przeważy w ciągu dnia, a chłodniejsze temperatury będą dominować w nocy i wczesnym rankiem.

Dzisiaj maksymalna temperatura w Kairze w ciągu dnia osiągnie 32 stopnie, a minimalna 16 stopni w nocy W prowincjach północnego wybrzeża spodziewana, najwyższa temperatura to 23 stopnie. Minimalna: 15 stopni.
Meteorolodzy spodziewają się dużego wiatru, wiejącego z obszarów Wielkiego Kairu, Dolnego Egiptu, północnych wybrzeży, Południowego Synaju i Północnego Górnego Egiptu.Maksymalne temperatury przewidywane na piątek i sobotę to: Kair i Dolny Egipt 32 stopnie, Wybrzeża Północne 23 stopnie, Synaj Południowy 37 stopni, Północny Górny Egipt 37 stopni, Południowy Górny Egipt 43 stopnie.


(egyptindependent)

Kommentare


bottom of page