top of page

Nowa restauracja sieci GAD w Hurghadzie

Najnowsza restauracja egipskiej sieci GAD jest już czynna. Ten dwupiętrowy, klimatyzowany lokal mieści się w dzielnicy Kawthar zaraz obok deptaku spacerowego na Memszy. Lokal powstał po wyburzeniu "starego" GADa, który znajdował się na Memszy w pobliżu McDonald'sa.

GAD serwuje dania zarówno kuchni europejskie jak i egipskie smakołyki wśród których znajdziemy np. fulla (potrawa z tartego bobu z różnymi przyprawami) czy falafela czyli smażone kulki z ciecierzycy. Warte polecenia są przede wszystkim egipskie naleśniki (crepy) z różnego rodzaju farszem. Dostępne są typowe, europejskie dania obiadowe, zupy, pizza, kanapki, przekąski oraz różnego rodzaju słodycze i napoje W sieciach restauracji GAD nie jest podawany alkohol. Ceny są bardzo przystępne.
Oprócz nowo otwartej restauracji, w Hurghadzie są jeszcze dwa lokale sieci GAD. Jeden znajduje się w samym centrum, w Sakkali vis a vis hotelu Regina Resort. Drugi usytuowany jest na Daharze przy bazarze owocowo-warzywnym. Ceny we wszystkich lokalach sieci GAD są takie same.
(hurghada24.pl)

Comments


bottom of page