top of page

Najlepsze ryby i owoce morza w Hurghadzie to...Najlepsze ryby i owoce morza w Hurghadzie? Tylko w Al Halaka Fish Restaurant.
Będąc w Hurghadzie grzechem będzie nie odwiedzić Al Halaki. Nawet kosztem rezygnacji z kolacji all inclusive w hotelu. Żadne all incusive nie zaoferuje takich "morskich przysmaków" i nie wytrzyma konkurencji. Jednak ostrzegamy: do Al Hanaki koniecznie trzeba pójść z pustym brzuszkiem. Porcje są duże i bardzo smaczne. Ceny dań są bardzo przystępne.

Lokal mieści się obok Mariny, blisko meczetu. W pobliżu znajduje się targ rybny dlatego też wszystko jest świeżutkie, pyszne, pachnące i prosto z Morza Czerwonego. Restauracja jest jakieś 100 metrów od Mariny. Zatem po sutej kolacji można i trzeba wybrać się na spacer do pięknego portu by napić się piwa lub wybranego drinka. Oczywiście wszystko dla "trawienności" :-). W Marinie nie zabraknie też pięknych widokówW menu restauracji Al Halaka znajdziemy klasyczne sałatki, wśród przekąsek mamy wręcz wybitne sea food, smażone śledzie, krewetki z pieca. W tym lokalu wszystko jest godne polecenia a porcje są sporych rozmiarów. Zupa rybna, zupa z krewetek wręcz podbijają podniebienie. Na drugie danie sporo różnorodności. Makaron z owocami morza, zestaw pieczonych ryb, ośmiornice, kalmary, krewetki robione na wszystkie sposoby. I wiele innych...Co ważne i ciekawe w restauracyjnym sklepie można tez kupić owoce morza i świeże ryby do przyrządzenia w domu. A tych rybek jest do wyboru do koloru. Ślinka leci :-)

W restauracji nie podają alkoholu. Lokal jest klimatyzowany a obsługa szybka i sprawna. Można płacić kartą. Ceny w karcie, na zdjęciach, podane są w funtach egipskich. Polecamy i życzymy smacznego.(hurghada24.pl)

Kommentare


bottom of page