top of page

Maroon 5 z wielkim koncertem pod Piramidami w Gizie!


Maroon 5 wystąpi u podnóża piramid w Gizie. Koncert "Live at the Pyramids" odbędzie się 3 maja tego roku.Zespół, którego solistą i frontmanem jest Adam Levine zagra pierwszy koncert bliskowschodniej części ich Światowej Trasy Koncertowej właśnie w Gizie. Fani mogą spodziewać się ulubionych hitów, takich jak diamentowy singiel "Girls Like You", platynowe "Beautiful Mistakes", "Sugar", "Maps", "Animals" i wiele innych.


Bilety są dostępne w sprzedaży od dziś (25 lutego) na ticketsmarche.com.

Bilety nie są tanie. Najtańsze kosztują 2.300 funtów egipskich na "floor regular". Droższe, "floor gold" kosztują 4.500 funtów.


Najdroższe "VIP platform" są w cenie 5.000 funtów egipskich.


Na koncert mogą wejść osoby, które ukończyły 12 rok życia. Po zakupie, biletu nie można zwrócić, lub wymienić na inny chyba, że koncert zostanie odwołany lub przełożony.Wielokrotnie nagradzana grupa (Grammy w 2005 i 2007) występowała w Kairze w 2011 roku, kiedy wyszła na scenę w Centrum Młodzieży w Zamalku.

Frontman Maroon 5 Adam Levine jest niezwykle popularny w Egipcie po tym, jak był jednym z głównych sędziów w amerykańskim "The Voice". Arabska wersja tego programu była najbardziej popularnym muzycznym programem telewizyjnym w Egipcie i jednym z najpopularniejszych na Bliskim Wschodzie.
Od czasu wydania debiutanckiego albumu "Songs About Jane" w 2002 roku zespół sprzedał ponad 135 milionów płyt na całym świecie.

Oprócz nadchodzącego występu w Gizie, bliskowschodnia trasa Maroon 5 obejmie również występ w Etihad Arena w Abu Zabi 6 maja oraz koncert w Hayarkon Park w Tel Awiwie 9 maja.

Przy okazji warto dodać, że Giza jest bardzo popularna wśród światowych gwiazd muzycznych. Niedawno płaskowyż gościł Shakirę, Red Hot Chilli Peppers i Black Eyed Peas.(cairoscene)Comments


bottom of page