top of page

Jak w raju! Kitesurfing tylko w Hurghadzie (video)Nie każdy musi umieć poruszać się po wodzie za pomocą deski i latawca. Już samo obserwowanie z brzegu tego, co wyczyniają na wodach Morza Czerwonego kitesurferzy też jest emocjonujące i czasochłonne.
Hurghada od lat jest jednym z najważniejszych i najlepszych miejsc na świecie do uprawiania tego sportu. Odpowiednio głęboka i ciepła woda, w zasadzie przez cały rok idealny wiatr i cała masa szkółek dla kajterów - to jest to czym może poszczycić się Hurghada.
Najlepsze warunki do kajtowania są na północy Hurghady - na wysokości Royal Beach Hurghada i dalej na północ w stronę El-Gouny: https://goo.gl/maps/3WGD5yGv6fHSv25x8


Są tu szkoły kitesurfingu, bary, sklepy ze sprzętem, wypożyczalnie, a na wodzie niewielkie zatoczki, płytka - laguna ciągnąca się kilkaset metrów w głąb morza i cała masa miłośników tego sportu.


Śmigające po niebie latawce widać tu dosłownie od wschodu do zachodu słońca. Wczoraj były tu wręcz fantastyczne warunki, by nawet mało niedoświadczeni kajtowcy mogli zmierzyć się z morskim żywiołem. 23 stopnie na brzegu, temperatura wody 24 stopnie i piękne słońce...Zresztą prosimy zobaczyć samemu - w jakich okolicznościach przyrody można w Hurghadzie kajtować...hurghada24.pl

Comentários


bottom of page