top of page

Jak Hurghada to do GADaJest wiele restauracji i kawiarni w Hurghadzie godnych polecenia. Są droższe, są tańsze. Prezentują i zapraszają do degustacji potraw z kuchni różnych krajów. I oczywiście jedzenie tam jest pyszne. Ale na mapie restauracji w Hurghadzie wyróżnia się GAD.

W Hurghadzie są trzy restauracje tej sieci. W samym centrum w Sakkali, vis a vis hotelu Regina Resort, na Daharze zaraz obok słynnego bazaru warzywno-owocowego. Trzeci, po zmianie lokalizacji jest w Kawthar. Blizutko deptaku na Memszy. Wszystkie lokale są dwupiętrowe i klimatyzowane.
Co nas zachwyca w GADzie? Chyba różnorodność potraw i ich niesamowity smak. Ale zaznaczamy nie podają tam alkoholu. Na czym polega różnorodność potraw? W karcie znajdziemy wszystko, no może prawie wszystko.Specyfika GADa polega na tym, że w ofercie znajdziemy zarówno potrawy europejskie jak i te typowo egipskie. Z tych egipskich koniecznie trzeba spróbować falafela, zamówić full. Fakt, full wygląda brzydko ale smakuje wybornie.Jest też dostępne wszystko, co znamy. Pizze, kanapki, sałatki, zupy, dania z makaronem czy ryżem. Do wyboru do koloru. Wszelkie napoje są też dostępne. Te zimne i te ciepłe. Ceny bardzo zachęcające.Ale co najważniejsze to....crepy. Naleśniki, Do wyboru do koloru ze wszystkim. Istna uczta. Na słodko, na ostro. Nawet z Nutellą

Ale uwaga. Są kolejki by dostać stolik. Trzeba rezerwować. To o czymś świadczy.


hurghada24.pl
bottom of page