top of page

Hakuna Matata czyli rozkosz dla podniebieniaHakuna Matata to smaczne jedzenie, muzyka na żywo, karaoke, przyjazna atmosfera.Tylko tyle i jeszcze więcej w restauracji Hakuna Matata. To urocze i "smaczne" miejsce znajduje się w Marsa Alam, dokładnie w Port Ghalib w pasażu przy nadmorskim deptaku. Szefową jest Polka, przemiła pani Renata a wiernym i rzetelnym ochroniarzem.....pies Simba.


W menu znajdziemy wszystkie przysmaki rodem z Morza Czerwonego. Krewetki, ośmiornice, kalmary, homary. Nie zabraknie też smacznego i godnego polecenia steku z wielbłąda. Do tego dobre drinki. Tak dobrze przyrządzonych potraw może zazdrościć i brać przykład każdy hotel z opcją all incusive. Jak mówi Pani Renata: "żadne all inclusive z nami nie wygra".
Restaurację bardzo chętnie odwiedzający polscy turyści odpoczywający w Marsa Alam. Nie brakuje też Anglików i gości ze Skandynawii.
W każdy czwartek i piątek w Hakuna Matata organizowane są kolacje z koncertem. Maria Torres i Mansour Zaky śpiewają najpiękniejsze światowe przeboje. Podczas kolacji serwowane są najlepsze specjały.
Smaczna kolacja od 18:00 do 20:00. Koncert z muzyką na żywo od 20:00 do 22:30. Dla roztańczonych zabawa trwa od 22:30 do ostatniego gościa. Gra DJ Party.Warto robić rezerwację bo liczba miejsc jest ograniczona.

Rezerwacja stolika wraz z kolacją oraz TAXI GRATIS zamawianą przez restaurację z każdego hotelu na terenie Marsa Alam - gratis. Kolacja oznacza zamówienie przystawki oraz dania głównego dla każdej osoby dorosłej.

KONTAKT: FB Hakuna Matata restaurant&cafe lub whatsapp (tylko sms) +48502318899.


Restauracja jest na rynku 0d 2018 roku. Kto raz był ten z pewnością wróci.hurghada24.pl, zdjęcia Renata Hara/Hakuna Matata

Comments