top of page

Disney z dużymi zniżkami w EgipciePrzed długo oczekiwaną premierą 8 czerwca 2022 roku Disney + oferuje zniżki na roczne subskrypcje dla fanów z całego regionu Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej. Oferta przeznaczona jest dla osób, które zarejestrują się przed uruchomieniem usługi.Oferta zapewnia subskrybentom Disney+ w Egipcie i 15 innych krajach w całym regionie 12-miesięczną subskrypcję w cenie ośmiu miesięcy. Dla Egipcjan roczna oferta wyniesie 390 EGP (21 USD). Ceny dla innych krajów w regionie wahają się od 21 USD do 65 USD. Oferta jest dostępna od 26 kwietnia do 7 czerwca br (przed dniem premiery).
Disney+ będzie oferował ekskluzywne treści z National Geographic, Disney Pixar i Marvel Studios, w tym niedawno uruchomioną serię "Moon Knight" w reżyserii egipskiego reżysera Mohameda Diaba. Egipcjanie będą mogli oglądać programy w języku angielskim lub z arabskim dubbingiem czy napisami.Roczna subskrypcja zapewni dostęp do wysokiej jakości oglądania, do czterech jednoczesnych strumieni i będzie miała możliwość nieograniczonej liczby pobrań na maksymalnie 10 urządzeniach. Użytkownicy będą mogli również skonfigurować do siedmiu różnych profili a rodzice będą mogli ustawić profile dla dzieci.

Dostęp do oferty jest możliwy poprzez stronę Disney+. Rejestracja musi nastąpić przed datą premiery 8 czerwca 2022 roku.(egyptianstreet)

Comments


bottom of page