top of page

Tym zdjęciem zaskarbił serca Egipcjan


Mo Salah to najsłynniejszy Egipcjanin na świecie. Piłkarz Liverpoolu od lat cieszy się wręcz uwielbieniem nie tylko wśród kibiców futbolu, ale całego społeczeństwa. Warto dodać, że w ostatnich wyborach prezydenckich w Egipcie, Salah zajął drugie miejsce, choć nie startował, ale wyborcy wrzucali do urn karty do głosowania z jego nazwiskiem.


Od dwóch dni gwiazdor reprezentacji Egiptu i podpora Liverpoolu spędza wakacje w El Gounie oddalonej od Hurghady o 12 kilometrów. Popularny "Mo" pochwalił się tym faktem na swoim Twitterze...

Co ciekawe Salah przyleciał do El Gouny prywatnym samolotem, po meczu z Gwineą (1:0) w pierwszej rundzie eliminacji Pucharze Narodów Afryki - nie informując o tym nikogo. Doszło do zamieszania, bowiem o jego"wakacjach" sztab szkoleniowy reprezentacji Egiptu dowiedział się z prasy.

Oficjalnie z "powodu kontuzji" Salah nie zagra więc w dzisiejszym wyjazdowym spotkaniu w Pucharze Narodów Afryki z Etiopią. Salah wybrał bowiem odpoczynek w Hurghadzie i El Gounie po długim i męczącym sezonie.
Wypoczynek miał być spokojny "cichy", ale od dzisiejszego poranka piłkarz znów jest na ustach Egipcjan. Wszystko za sprawą zdjęcia z tajemniczym fanem jego talentu wykonanym wczoraj wieczorem. Zdjęcie, a w zasadzie "wygląd" tajemniczego mężczyzny wzbudził nad Nilem gigantyczne zainteresowanie...Okazało się, że dla styranego pracą mężczyzny w sandałach, brudnych spodniach i przepoconej koszuli - prawdopodobnie sprzątacza, lub pracownika budowlanego - gwiazdor futbolu zarabiający miliony dolarów rocznie znalazł czas na wspólne zdjęcie. Tym ujął jeszcze bardziej serca wszystkich Egipcjan dla których i tak Mo Salah jest ikoną.
hurghada24.pl

Comentários