top of page

To już w najbliższy wtorek. Maroon 5 pod piramidami w GizieMaroon 5 wystąpi u podnóża piramid w Gizie. Koncert "Live at the Pyramids" odbędzie się 3 maja tego roku, czyli w najbliższy wtorek.Zespół, którego solistą i frontmanem jest Adam Levine zagra pierwszy koncert bliskowschodniej części ich Światowej Trasy Koncertowej właśnie w Gizie. Fani mogą spodziewać się ulubionych hitów, takich jak diamentowy singiel "Girls Like You", platynowe "Beautiful Mistakes", "Sugar", "Maps", "Animals" i wiele innych.Levine o koncercie pod piramidami w Gizie powiedział - To nie jest jedna z rzeczy o których myślisz jako muzyk, a które są wykonalne lub możliwe, ponieważ wydaje się to nie z tego świata - po czym dodał - znam niektóre duże grupy, które występowały tam w przeszłości, w tym Pink Floyd w 1973 roku, a także koncert Red Hot Chili Peppers w 2019 roku. To jedna z tych szalonych rzeczy z listy moich życzeń. To nie będzie prawdziwe, dopóki tam nie będziemy - rzekł podekscytowany lider Maroon 5.


Bilety na koncert w Gizie nie są tanie. Najtańsze kosztują 2.300 funtów egipskich (549 zł) na "floor regular". Droższe, "floor gold" kosztują 4.500 LE (1.075 zł). Najdroższe "VIP platform" są w cenie 5.000 funtów egipskich (1.194 zł). Bilety są jeszcze dostępne na ticketsmarche.com.

Na koncert mogą wejść osoby, które ukończyły 12 rok życia. Po zakupie, biletu nie można zwrócić, lub wymienić na inny chyba, że koncert zostanie odwołany lub przełożony.Wielokrotnie nagradzana grupa (Grammy w 2005 i 2007) występowała w Kairze w 2011 roku, kiedy wyszła na scenę w Centrum Młodzieży w Zamalku.
Frontman Maroon 5 Adam Levine jest niezwykle popularny w Egipcie po tym, jak był jednym z głównych sędziów w amerykańskim "The Voice". Arabska wersja tego programu była najbardziej popularnym muzycznym programem telewizyjnym w Egipcie i jednym z najpopularniejszych na Bliskim Wschodzie.

Oprócz nadchodzącego występu w Gizie, bliskowschodnia trasa Maroon 5 obejmie również występ w Etihad Arena w Abu Zabi 6 maja oraz koncert w Hayarkon Park w Tel Awiwie 9 maja.


hurghada24.plbottom of page