top of page

Rynek food trucków w Hurghadzie gotowy! (galeria zdjęć)


W ekspresowym tempie, przy ulicy El-Nasr w Hurghadzie zakończyła się budowa rynku dla food trucków.Choć lokalizacja pierwszego w Hurghadzie rynku street foodu wzbudza spore kontrowersje wśród samych mieszkańców miasta - obiekt jest już gotowy do otwarcia. To nastąpi pojutrze.

Rynek, to b brukowany plac który pomieści kilkanaście "bufetów na wynos". Jest zadaszenie, każdy food track podłączony został do bieżącej wody, elektryczności i lokalnej kanalizacji. Cały obiekt będzie oświetlony po zachodzie słońca. Na miejscu są także przenośne toalety.
W okolicy powstały nowe, asfaltowe drogi dojazdowe. Jest niewielki parking. Posadzono drzewa i krzewy. Będą ławki i stoły do konsumpcji. Przy rynku znajduje się także plac zabaw dla dzieci.Z food trucków serwowane będą hamburgery, hot-dogi, pizza, frytki, owoce morza, lody, ciastka, świeże soki i specjały kuchni egipskiej.
Patrząc na mapę Hurghady można zrozumieć pomysł lokalizacji rynku tak daleko od "szlaków turystycznych" i centrów dzielnic. Tuż obok kończy się bowiem budowa drugiej części deptaka spacerowego, czyli "wyspy" oddzielającej pasy ruchu alei El-Nasr. Pierwszy "deptak" już funkcjonuje. To 500-metrowa promenada z ławkami, palmami, krzewami, kwiatami i trawnikiem.Rynek food trucków w Hurghadzie ma być przede wszystkim atrakcją dla mieszkańców miasta, a nie dla turystów.


Przypominamy, że rynek dla food trucków mieści się przy ulicy El-Nasr, naprzeciwko Nile Hospital: https://goo.gl/maps/2Pz6VkXRFheCHBZr7


hurghada24.pl

Comments


bottom of page