top of page

Rosyjscy turyści wracają do Hurghady i Sharm el-Sheikh


Egipcjanie się cieszą, turyści spoza Rosji zapewne niekoniecznie.Agenci rosyjskiej firmy turystycznej Tez Tour w prowincji Morza Czerwonego poinformowali, że ich korporacja zdecydowała się na rozpoczęcie sprzedaży lotów czarterowych z Rosji do Hurghady i Sharm el-Sheikh.


Pierwsze loty odbędą się 28 maja. Airbusy A330 należące do rosyjskiej linii czarterowej iFly Airlines wylatywać będą z Moskwy.
Według portalu almasryalyoum Tez Tour otrzymało wszystkie niezbędne zezwolenia od władz rosyjskich i egipskich. Loty z Moskwy do Hurghady odbywać się będą w czwartki i niedziele, a z Moskwy do Sharm el-Sheikh w środy i soboty.Wszyscy rosyjscy turyści, którzy (z uwagi na napaść Rosji na Ukrainę) nie mogli wyjechać do Egiptu, a mieli już wykupione wycieczki - będą mogli przylecieć na wypoczynek po cenach zawartych w umowach w dniu podpisania.


Koszt tygodniowego urlopu dla Rosjan w Egipcie zaczyna się od 41.300 rubli ( 2.900 zł) za osobę za pobyt alla inclusive w hotelu czterogwiazdkowym.hurghada24.pl

Comments


bottom of page