top of page

Rosjanie wracają do Hurghady


Touroperator Tez Tour wznawia loty do Hurghady i Sharm el-Sheikh. Loty będą obsługiwane przez firmę Red Wings - poinformował serwis prasowy największej rosyjskiej firmy turystycznej obsługującej egipską destynację.- Wznawiamy program lotów do Egiptu od 27 stycznia 2023 roku. Turyści będą mogli polecieć do Hurghady i Sharm el-Sheikh samolotami Red Wings.

Odloty z Moskwy planowane są z częstotliwością pięciu czarterów w tygodniu z lotnisk Domodiedowo i Żukowski. Ponadto raz na 10 dni loty do obu egipskich kurortów będą obsługiwane z Jekaterynburga, Sankt Petersburga i Kazania - czytamy w oświadczeniu Tez Tour.Koszt tygodniowych wycieczek z lotem z Moskwy i zakwaterowaniem w hotelu 4 * all-inclusive zaczyna się dla Rosjan od 50,3 tys. rubli za osobę (3.281 zł), z Jekaterynburga od 54,2 tys. rubli (3.540 zł), z Petersburga od 51,8 tys. rubli (3.412 zł), a z Kazania od 45,4 tys. rubli (2.952 zł) za osobę.
Wcześniej loty do Egiptu na zlecenie touroperatora Tez Tour były obsługiwane przez firmę czarterową IFly, ale pod koniec grudnia ubiegłego roku przewoźnik został zmuszony do odwołania lotów do Egiptu na czas nieokreślony w związku z wprowadzonym przez władze Jordanii zakazem wlatywania rosyjskich samolotów w przestrzeń powietrzną tego kraju.


hurghada24.pl

Komentarze


bottom of page