top of page

Nowe szaleństwo w hotelowych basenach w Hurghadzie. To "Piana Party"


Jeszcze do niedawna na hotelowych plażach i w basenach w Hurghadzie dominował wodny aerobic, gra w bule, siatkówkę, ewentualnie przejażdżka na wielbłądzie. I tak dzień w dzień do znudzenia.Dziś numerem wspólnych zabaw turystów wypoczywających w Hurghadzie jest "Piana Party", czyli impreza w basenie podczas której ze specjalnego wytwornicy wystrzeliwana jest w stronę kąpiących się specjalna piana. Ot cała filozofia. W Europejskich hotelach tego typu atrakcja znana jest od lat. W Hurghadzie "Piana Party" stały się prawdziwym hitem w tym sezonie.Do pełni szaleństwa potrzebna jest jeszcze skoczna muzyka i od razu wszyscy są w basenie. Nikogo nie trzeba namawiać do zaprzestania smażenia się w słońcu, zejścia z leżaka i wejścia do wody.
W tej chwili, w zasadzie każdy szanujący się hotel w Hurghadzie organizuje kilka razy w tygodniu (niektóre codziennie) "Piana Party". Impreza oczywiście jest bezpłatna.

Zabawa jest niegroźna dla zdrowia, bowiem piana zostaje wytworzona z atestowanych płynów, które są w pełni bezpieczne dla uczestników wydarzenia, w tym przede wszystkim dla dzieci...
... A że komuś, czasami coś tam wpadnie do oka... cóż, taka niespodzianka zdarzyć się może zawsze, ale wszyscy twardziele wiedzą, że chwilę "poszczypie, poszczypie i przestanie".


hurghada24.pl

bottom of page