top of page

Nowa piekarnio-ciastkarnia na północy Hurghady. Ceny, asortyment...(video)Na północy Hurghady kilkanaście dni temu otwarta została sieciowa piekarnio-ciastkarnia "Bready Artisanal Bakery". To idealne miejsce dla osób, które szukają chleba "podobnego do polskiego" oraz "europejskich ciastek" - w tym pączków.Bready Artisanal Bakery znajduje się w dzielnicy El Ahiya, niedaleko osiedla Fayrouz - 300 metrów przed ekskluzywnym supermarketem spożywczo-przemysłowym Best Way. Dokładnie tu: https://goo.gl/maps/mUgXQS59jfUiYgbV7


Piekarnio-ciastkarnia choć nie jest duża oferuje całkiem zróżnicowany asortyment, od chlebów i bagietek, po ciastka - w tym pączki. Niestety, brakuje tych klasycznych, z dżemem.

Ceny dla Egipcjan są bardzo wysokie. Dla Europejczyków także, ale... do zniesienia. Dla przykładu najtańszy chleb kosztuje 35 EGP (4.65 zł) za 400 gramowy bochenek, a najtańsze ciastko - precel serowy 17 EGP (2.26 zł).


Można się tu napić kawy, świeżego soku z pomarańczy, zjeść na śniadanie np. omlet z pieczarkami i serem za 110 EGP (14.60 zł), czy na lunch grillowaną kanapkę z indykiem i serem w tej samej cenie.
Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu, gdzie pokazujemy ceny i asortyment Bready Artisanal Bakery na północy Hurghady...Przed wejściem znajdują się dwa stoliki. Wewnątrz (jest klimatyzacja) są dwa siedziska i blat.


Podobna piekarnio-ciastkarnia jest także w dzielnicy Kawther obok supermarketu Abu Ashara https://goo.gl/maps/vtNy1xnuRKSJUhwn7


hurghada24.pl
コメント