top of page

Nowa kampania promująca EgiptMinisterstwo Turystyki i Starożytności reprezentowane przez Egipski Urząd Turystyki rozpoczęło nową kampanię promującą Egipt jako idealne miejsce na odpoczynek. Kampania skierowana jest głównie na rynki arabskie.W oświadczeniu Ministerstwa Turystyki poinformowano, że kampania "Twoje wakacje z nami" została uruchomiona w najpopularniejszych portalach społecznościowych w Arabii Saudyjskiej, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Kuwejcie i Jordanii.

Dyrektor generalny Egipskiego Urzędu Turystyki Amr el-Kady wskazał, że kampania ta jest skierowana na rynek arabski w celu przyciągnięcia większej liczby arabskich turystów do Kraju Faraonów. Kampania adresowana jest również do mieszkańców Egiptu i ma na celu zachęcenie ich do odwiedzenia kurortów nad Morzem Czerwonym.


Wiceminister Turystyki i Starożytności Lamya Kamel wyjaśniła, że działania te są kontynuacją międzynarodowej kampanii rozpoczętej w marcu br i zatytułowanej "Follow the sun". Osiągnęła ona niezwykły sukces pod względem oglądalności w portalach społecznościowych na rynkach docelowych kampanii w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Włoszech, Francji i Stanach Zjednoczonych Ameryki.Rozpoczęcie kampanii "Twoje wakacje z nami" zbiega się z udziałem ministerstwa w Arabskim Forum Turystyki i Podróży (ATM 2022), które odbędzie się w Dubaju od 9 do 12 maja br. Potwierdza to zainteresowanie Ministerstwa Turystyki i Starożytności rynkiem arabskim.

(egyptindependent)Comments