top of page

Największa hala targowa w Hurghadzie (video)Jeszcze kilka tygodni temu kupcy w Hurghadzie bardzo sceptycznie podchodzili do otwarcia wielkiego centrum handlu detalicznego w nowych halach targowych w dzielnicy Dahar i likwidacji bazaru owocowo-warzywnego przy Dahar Square.

Jako pierwsza na terenie dworca dla busików zaczęła działać długa na 120 metrów hala, gdzie kupimy głównie warzywa i owoce. Tuż obok zbudowana została jeszcze większa hala o długości 240 metrów, szerokości 80 metrów i wysokości 20 metrów. To największy tego typu obiekt w całej prowincji Morza Czerwonego.


Po tygodniach "przyglądania się", kupcy z całego miasta przekonali się, że handel w tak znakomitych warunkach przyniesie im wymierne zyski - pomimo wysokich cen za wynajem powierzchni sprzedażowej i likwidację dotychczasowych punktów sprzedaży.

Na największym targowisku w Hurghadzie powoli pojawiają się kupcy. Ich boksy są przestronne, zaopatrzone w prąd, światło i bieżącą wodę.


Co prawda wiele boksów jest jeszcze pustych, ale codziennie kolejne z nich przygotowywane są do handlu.

Warunki dla kupujących i sprzedających są znakomite. Obok targu znajduje się największy w mieście dworzec dla busików, jest (w budowie) parking na kilkaset samochodów i autokarów, są toalety, całodobowy monitoring i - co istotne - służby porządkowe.

Zapraszamy na krótki spacer po największym Targu w Hurghadzie...Największe centrum handlu detalicznego w Hurghadzie znajduje się tu: https://goo.gl/maps/egz9ywzst6zsFM4u5

Dla przypomnienia, by wiedzieć ile kosztują konkretne towary - umieszczamy cyfry obowiązujące w krajach arabskich wraz z wymową.
hurghada24.pl

bottom of page