top of page

Najtańszy sklep z alkoholem w okolicach Hurghady. Ceny (video)


W Hurghadzie nie ma klasycznego sklepu monopolowego, gdzie kupimy alkohol. Ten dostać możemy w wielu restauracjach i barach, ale w cenach niekiedy dużo wyższych niż faktyczne.Wyjątkiem są znane nam dwa bary/sklepy w Hurghadzie, gdzie alkohol kupimy w "prawdziwej" cenie.


i bar przy Dahar Square: https://goo.gl/maps/mGB5n5wxhrscybgcANajtańszy sklep z alkoholem w tej części Egiptu znajduje się (niestety) nie w Hurghadzie, a w oddalonej o 30 km na północ El Gounie - nazywanej egipską Wenecją.


Jednak, choć to daleko, warto tam się wybrać choćby z uwagi na niesamowite widoki, fantastyczny port jachtowy, deptaki, bulwary oraz centrum rozrywki z kilkuset barami i restauracjami.


Do El Gouny dostaniemy się taksówką - z centrum dzielnicy Sakala za 100 EGP (20 zł), lub busikiem za 8 EGP (1,5 zł). Busiki jeżdżą w Hurghady do El Gouny i z powrotem co pół godziny. Gdzie znajduje się najbliższy przystanek charakterystycznych, żółtych busików? Najlepiej zapytać w recepcji hotelowej.

Sklep z alkoholem w El Gounie nazywa się Drinkies. To jedyna "sieciówka" w Egipcie sprzedająca alkohol. Sklep znajduje się w Old Town, kilkadziesiąt metrów od marketu BestWay: https://goo.gl/maps/LjK8caxaBKfApwcw6


Sklep jest bardzo mały. Można tu płacić kartą. Najbliższy tego typu sklep znajdziemy... w Kairze, lub Sharm el-Sheikh.Prezentujemy ofertę i ceny mocnych alkoholi, win, napojów alkoholowych i piwa w sklepie monopolowym Drinkies w El-Gounie. Sklep otwarty jest od godziny 8.00 do 23.00. Dla ułatwienia ceny podajemy w złotówkach...hurghada24.plComments