top of page

Na suku w Hurghadzie truskawek brak. Są za to piękne arbuzy i melony. (video z cenami)


Słynny suk owocowo-warzywny w dzielnicy Dahar w Hurghadzie pomimo żaru lejącego się z nieba (38 stopni w cieniu) dziś rano był pełen kupujących.

Zaskoczył nas kompletny brak truskawek i słaba jakość bananów, ale ich nieobecność, a w drugim przypadku marny gatunek zrekompensowały nam przede wszystkim przepiękne i tanie arbuzy oraz melony.


Na filmie można je zobaczyć w pełnej okazałości. Warto dodać, że podajemy ceny za całe arbuzy, a nie za kilogram oraz ceny w złotych polskich pozostałych warzyw i owoców liczone w kilogramach.Co jeszcze istotne. Prosimy się wsłuchać w odgłosy towarzyszące sprzedaży i kupowaniu warzyw i owoców. Tak właśnie wygląda handel na tym suku. Film nagraliśmy ukrytą kamerą, więc nic nie jest reżyserowane.

I jeszcze jedno, przypominamy, że jeszcze w tym roku słynny suk owocowo-warzywny na Daharze przestanie istnieć. Nowy, o długości 280 metrów i szerokości 100 metrów powstaje kilkaset metrów dalej. Jak wygląda dziś plac największej inwestycji budowlanej w Hurghadzie? O tym napiszemy i pokażemy niebawem.


hurghada24.pl

Comments


bottom of page