top of page

Można się najeść. Wyborne danie w restauracji GAD w Hurghadzie za 8 zł (video). Tak się je robi...


W Hurghadzie idąc na obiad, czy kolację nie musimy płacić za pożywny posiłek 50, czy nawet 100 złotych. Można taniej, równie smacznie i być najedzonym.
W Hurghadzie się trzy egipskie restauracje sieciowe GAD. Co ważne, z uwagi na relatywnie niskie ceny - bardzo chętnie stołują się tam także Egipcjanie.
Odwiedziliśmy jedną z restauracji GAD. Tę przy Dahar Square. Restauracja serwuje potrawy na miejscu (na 1. pietrze) w klimatyzowanej sali oraz na wynos. Skosztowaliśmy specjalności zakładu, czyli Crepe Mix Cheese na wynos. To duży, okrągły naleśnik z dodatkiem trzech rodzajów sera, warzyw i sosu.


Naleśnik podgrzewany na rozgrzanej blasze, a następnie sprytnie zawijany w trójkąt oraz pakowany w folię aluminiową. Przygotowanie potrawy trwa około 7 minut.


W GAD-zie zjemy także Crepy na słodko (z Nutellą) za 40 EGP (7.14 zł), z kurczakiem - 60 EGP (10.70 zł), koftą - 60 EGP (10.70 zł), tuńczykiem - 55 EGP (9.82 zł), czy wołowiną - 50 EGP (8.93 zł). My wybraliśmy Crepe Mix Cheese za 45 EGP - 8.03 zł.
A tak wygląda przygotowywanie Crepa...


Restauracja GAD przy Dahar Square znajduje się tu: https://goo.gl/maps/tZ7eM21pGhemta5s7


Druga restauracja GAD w Hurghadzie jest przy Sheraton Road w dzielnicy Sakala:


a trzecia w dzielnicy Kawthar: https://goo.gl/maps/Qsmw6ENMkNHf7RvD9


hurghada24.pl

Comments