top of page

Już niedługo otwarcie słynnej plaży w Hurghadzie


Obok plaży nr. 4 w dzielnicy Arabia - El Sawaky Beach należy do najbardziej popularnych i największych miejsc do plażowania w Hurghadzie.El Sawaky Beach znajduje się niedaleko Hilton Hurghada Plaza i Carrefoura - naprzeciwko zamkniętego hotelu Cinderella.

El Sawaky Beach przechodzi gruntowną modernizację i nawet dziś (w trakcie ostatnich prac budowlanych) nie przypomina zaniedbanej i opuszczonej przez turystów oraz mieszkańców Hurghady plaży sprzed kilku lat.
Na nowej El Sawaky Beach znajdzie się klimatyzowana restauracja, bary, sklepy z pamiątkami, toalety, punkt medyczny przebieralnie, prysznice, plac zabaw dla dzieci i odpowiednio przygotowanie miejsca do opalania; z leżakami i parasolami.
Jak zapewnił nas kierownik budowy - plaża zostanie oddana do użytku z końcem maja tego roku. Wejście na plażę będzie płatne - 40 funtów egipskich od osoby (10 zł). Na miejscu mają być dostępne alkoholowe drinki oraz piwo. Według wstępnych zapowiedzi wieczorami ma tam działać dyskoteka.Tak wygląda dziś El Sawaky Beach...El Sawaky sąsiaduje z obecnie otwartą Star Beach. Tu wejście kosztuje 30 funtów egipskich.


www.hurghada24.pl

Kommentare