top of page

Genialny sklep z ozdobami i prezentami pod choinkę w Hurghadzie (video)


By święta i sylwester były radosne, kolorowe i niezapomniane wcale nie jest potrzebny śnieg i trzaskający mróz za oknem. Mieszkając w gorącym Egipcie także, a może w szczególności można poczuć w pełni magię tych dni.

Przy Dahar Square w Hurghadzie jest sklep dzięki któremu każde mieszkanie w Święta może wyglądać bajecznie. Wszystko za sprawą niezwykłego asortymentu świąteczno-noworocznego.

Kupimy tu fantastyczne ozdoby choinkowe, same choinki, bombki, renifery, mikołaje w kilkudziesięciu wersjach, ozdoby, lampki, okolicznościowe kubki, czapki mikołaja.. i co tylko dusza zapragnie.


Sklep znajduje się przy Dahar Square w Hurghadzie, dokładnie tu: https://goo.gl/maps/ExsU4XuADd8xysXE6
Sklep cieszy się ogromnym zainteresowaniem nie tylko wśród dzieci. Wchodząc doń musimy się liczyć z tym, że spędzimy tu co najmniej kilkadziesiąt minut i z całą pewnością coś kupimy. Nie jest drogo. Najtańsze, drobne upominki kosztują 20 funtów (4 zł). Drobne ozdoby świąteczne są w tej samej cenie.

Największe wrażenie robią oczywiście mikołaje - od gigantycznych plastikowych, po pluszaki, aż po takie, które zmieszczą się w dłoni dziecka.


Zapraszamy by "wejść" z nami do bajkowego sklepu przy Dahar Square w Hurghadzie. To naprawdę magiczne miejsce zmieniające świat nie tylko dzieci na lepszy...hurghada24.pl

bottom of page