top of page

Fish Market w Hurghadzie w pełnej krasie przed Świętami (video)Targ Rybny w Hurghadzie jak zwykle zachwyca różnorodnością oferty i jakością ryb i owoców morza.

Co prawda dzisiejszy Fish Market to lokalizacja tymczasowa, ale - jak widać - nikomu to nie przeszkadza. Interes idzie świetnie, a kupujących nie brakuje.Warto wiedzieć, że wszystkie ryby i owoce morza trafiają tu z kutrów i portu, który znajduje się dosłownie kilkadziesiąt metrów dalej. Wszystko jest więc tu świeże.


Nie podajemy cen ryb i owoców morza, gdyż są one uzależnione nie tylko od gatunku, ale i od pory zakupów. Rano jest nieco drożej, wieczorem trochę taniej. Na Targu można płacić funtami egipskimi, ale i walutą wymienialną. Oczywiście najlepiej mieć ze sobą dolary. Do waluty euro Egipcjanie nie mają zaufania.
Targ praktycznie przez cały dzień tętni życiem. To jedna z atrakcji turystycznych, więc bardzo często spotkamy tu turystów robiących zdjęcia - rzadziej zakupy.


Fish Market w Hurghadzie znajduje się tu: https://goo.gl/maps/aZEJ8873ARUiuwMH8


Przypominamy, że (najprawdopodobniej) w pierwszych miesiącach przyszłego roku do użytku zostanie oddany nowy Fish Market, który powstaje tuż obok "tymczasowego targu rybnego". Budowa wielkiej hali jest już na ukończeniu.

Zapraszamy na krótki spacer po Fish Market w Hurghadzie...


hurghada24.pl


Comments