top of page

Disney+ już w czerwcu w Egipcie

Platforma Disney+ zostanie uruchomiona w 42 krajach i 11 nowych regionach. W Egipcie inauguracja Disney+ zaplanowana jest na 8 czerwca 2022 roku.

Na platformie będą wyświetlane treści, które zawierają znane na całym świecie historie i obejmują tysiące filmów i pozycji Disneya, Pixara, Marvela, Gwiezdnych Wojen, National Geographic, Nie zabraknie tez pozycji rozrywkowych.

Disney+ to amerykańska usługa streamingu na życzenie. Podlega pod Direct-to-Consumer, jednostkę zależną The Walt Disney Company. Serwis ten zajmuje się głównie dystrybucją filmów i seriali telewizyjnych wyprodukowanych przez Walt Disney Studios i Walt Disney Television oraz dostarcza treści marek należących do firmy: Marvel, National Geographic, Pixar i Star Wars. Na potrzeby platformy produkowane są również oryginalne filmy i seriale dostępne tylko w tym serwisie.


Disney+ jest serwisem zorientowanym na rozrywkę rodzinną i nie zawiera treści skierowanej tylko dla widzów dorosłych. W lutym 2021 roku na rynku międzynarodowym została uruchomiona zintegrowana usługa Star. Zawiera ona materiały z wyższą kategorią wiekową.

Koszt miesięcznego abonamentu ma wahać się między 8 a 12 dolarów.


(egyptindependent)

bottom of page