top of page

Air Cairo rozpoczęły tanie loty na trasie Budapeszt - Hurghada. A Polska?Pierwszy samolot tanich egipskich linii lotniczych Air Cairo z Budapesztu wylądował dziś w Hurghadzie. To pierwsze połączenie na tej trasie.
Jak się dowiedzieliśmy samoloty będą kursować na tej trasie raz w tygodniu - w piątki - do końca marca 2023 roku. Następnie, do końca sezonu letniego uwzględnione będą dwa rejsy tygodniowo (środa i piątek).
Samolot startuje z Budapesztu o godzinie 4.40, a ląduje w Hurghadzie o 9.58. Tego samego dnia wraca na Węgry. W porcie lotniczym Budapeszt im. Ferenca Liszta jest o 15.35.


Ceny za bilet w obie strony zaczynają się od 340 euro.

Zainteresowanie turystów z 9-milionowego kraju jakim są Węgry wypoczynkiem w Hurghadzie jest ogromne. Najbliższe, wolne miejsca na trasie Budapeszt - Hurghada - Budapeszt dostępne są... w marcu przyszłego roku.
Ciekawe... w 36-milionowej Polsce naprawdę nie znajdzie się 250 chętnych do wypoczynku na własną rękę, by liniom lotniczym opłacało się uruchomić jeden tani przelot tygodniowo np. na linii Warszawa - Hurghada - Warszawa?

Przypomnijmy; w tej chwili w ogóle nie ma żadnego taniego połączenia lotniczego na trasie Egipt - Polska.hurghada24.pl

Comments