top of page

28-dniowe wakacje all-inclusive w Hurghadzie za 3.500 zł. Niemożliwe? Możliwe!


EasyJet Holidays uruchamia sprzedaż 28-dniowych pakietów all-inclusive do Hurghady. Cena? 650 funtów brytyjskich (3.554 zł).Pakiet o bardzo znamiennej nazwie "Escape the UK” kosztuje 650 funtów od osoby i obejmuje przelot w obie strony, wyżywienie, napoje i zakwaterowanie w pięciogwiazdkowym hotelu Stella Gardens w Makadi Bay na okres 28 dni. W cenie jest oczywiście alkohol, przekąski, ale także dostęp do internetu, brytyjskiej telewizji, korzystanie z basenów, wejście do spa i siłowni.
EasyJet twierdzi, że wyjazd do Hurghady na wakacje jest tańszy niż opłacenie miesięcznych rachunków przez przeciętne brytyjskie gospodarstwo domowe. Specjaliści rynku turystycznego uważają, że cena za wakacje - 650 funtów - jest o 227 funtów niższa, niż średni koszt rachunków na gospodarstwo domowe na osobę w tym samym okresie w Wielkiej Brytanii.
Wg. Office for National Statistics (brytyjski urząd statystyczny) i Rightmove (największa firma w Wielkiej Brytanii zajmująca się nieruchomościami) - w ciągu 28 dni przeciętny Brytyjczyk wyda 877 funtów, czyli o 227 funtów więcej, niż podczas opłaconego w pełni wypoczynku w Hurghadzie.EasyJet Holidays przeprowadził również badania z których wynika, iż ​​47% młodych ludzi rozważa opuszczenie Wielkiej Brytanii na stałe, aby uniknąć rosnących kosztów życia. Czterech na dziesięciu Brytyjczyków szuka taniej ferii zimowej w internecie, a około 1/3 próbuje obniżyć koszty, mniej wychodząc na spotkania towarzyskie, czy anulując subskrypcje serwisów streamingowych takich jak np. Netflix.
Matt Callaghan, dyrektor ds. klientów i operacji EasyJet Holidays, powiedział wprost - Jesteśmy w stanie potwierdzić, że tak; nasza nowa 28-dniowa zimowa "Ucieczka z Wielkiej Brytanii" jest tańsza niż pozostanie w domu.


hurghada24.pl

Commenti