top of page

Egipska jasnowidząca: na Ukrainie zostanie przywrócona równowaga

Opadów śniegu w zawsze ciepłym w grudniu Kairze (pierwsze od ponad 100 lat) nie zapowiadał żaden meteorolog na świecie. Niezwykłe zjawisko przewidziała i ostrzegła przed nim „Głos Rosji” astrolog i numerolog Joy Ayad. Zapowiedziała również odsunięcie od władzy prezydenta Mursiego wówczas, gdy jego władza wydawała się niezachwiana. O tym, jaka przyszłość czeka Ukrainę, kto zostanie kolejnym prezydentem Egiptu i jakie kraje wchodzą w „łuk niestabilności” w wywiadzie dla „Głosu Rosji” opowiedziała kairska „caryca proroctw”, Joy Ayad.

Oto jej prognoza na najbliższe miesiące: Nadchodzący okres nie będzie tak spokojny, jakby się chciało. Żywioły będą szaleć aż do końca kwietnia. Kwiecień w ogóle będzie trudnym miesiącem, ponieważ w drugiej jego połowie nastąpi zaćmienie księżycowe i słoneczne. Ten szał żywiołów przeciągnie się częściowo na maj. W tym czasie należy się spodziewać niepokojących wydarzeń. Na przykład w Iranie, gdzie zacznie się wzburzenie umysłów. Jak powiedziałam wcześniej, w Turcji również nie będzie spokoju, można spodziewać się dużych zmian w świadomości ludzi. Fala ta szybko opadnie, gdy znajdą się zdecydowani liderzy, którzy zaangażują się w proces w osatniej decydujcej chwili, co natychmiast zaowocuje stabilizacją. Na całym świecie wywoła to niepokój i spory religijne, które jednak potrwają niezbyt długo. Powstaje taki łuk z południowego wschodu na północny zachód: od Iranu do Turcji.

Następnym punktem tego łuku jest Ukraina. Jeśli mówimy o czasie pojawienia się tych zmian, to będą się one odbywać w przeciwstawnym kierunku: od północnego zachodu na południowy wschód. Obecnie ta plama niestabilności wisi nad Ukrainą, później ruszy w dół wzdłuż tego łuku. Sytuacja na Ukrainie uspokoi się. Piszą do mnie teraz niektórzy obywatele Ukrainy, nawet niektórzy deputowani. Mogę powiedzieć: wolą Boga sytuacja stopniowo wróci do normy i po wskazanym przez mnie okresie w czerwcu zostanie przywrócona równowaga.

W Egipcie niedługo odbędą się wybory prezydenckie. Mówiłam i mówię, że Ahmed Szafik zostanie „gospodarzem Egiptu”, chociaż żywię głęboki szacunek do ministra obrony as-Sisiego. Kiedy powiedziałam to, ściągnęłam na siebie wiele nieprzyjemności i nawet zaczęłam dostawać groźby. Mimo wszystko nadal twierdzę, że widzę Szafika jako „gospodarza Egiptu”. Nie ma znaczenia, że mówię o tym tylko ja. Potem przekonają się o tym wszyscy. Kiedy to nastąpi, egipski piasek zamieni się w złoto.

źródło: polish.ruvr.ru

bottom of page